F3K wedstrijd zaterdag 16 juli.

DSC00948

Op zaterdag 16 juli wordt  er weer een wedstrijd om de F3K competitie georganiseerd in Doornspijk

Jaarlijks worden er enkele wedstrijden gevlogen waarvan de einduitslag meetelt voor de F3K competitie. Nu zal de term “wedstrijd” al veel mensen afschrikken en dat is niet de bedoeling en ook helemaal niet nodig. Waarom niet?
De wedstrijden stralen eerder de sfeer uit van het gezamenlijk gezellig vliegen. En die sfeer wordt gekoesterd. Het doel is dat iedereen zich thuis voelt op zo’n dag. Dat houdt niet in dat er niet serieus gevlogen wordt. Zeker niet. De piloten die echt voor het NK gaan zullen strijden tot op de laatste seconde, diegene die dat minder belangrijk vinden zullen proberen het beste uit zichzelf te halen en zo is er een groep die het gewoon gezellig vind om mee te doen. Meer informatie kun je terugvinden op www.f3k.nl

Uiteraard is publiek van harte welkom!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.